img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Відстеження результативності РА


Звіт про результати періодичного відстеження дії регуляторного акта PDF Друк
Понеділок, 20 серпня 2018, 11:47

Вид та назва регуляторного акта: розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.06.2005 року №176 " Про створення «єдиних офісів» з питань узгодження документів для одержання дозволу на розміщення та будівництво об’єктів громадського, промислового призначення та початок роботи об’єктів підприємницької діяльності".


Назва виконавця заходів з відстеження: відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.


Цілі прийняття акта: реалізація державної політики в частині створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в районі, подолання адміністративних бар'єрів, скорочення термінів отримання дозвільних документів у сфері господарської діяльності, комплексного вирішення питань спрощення процедури видачі документів дозвільного характеру шляхом здійснення принципу організаційної єдності.


Строк виконання заходів з відстеження - раз на кожні три роки,  починаючи з дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності цього акта.


Тип відстеження: періодичне.


Методи одержання результатів відстеження: відстеження результативності регуляторного акту здійснювалося шляхом  опитування суб' єктів господарської діяльності, представників місцевих дозвільних органів та проводилось громадське обговорення регуляторного акта.


Дані, на основі яких проводилось відстеження результативності: Моніторинг відвідувачів Єдиного дозвільного центру, телефонний зв'язок з населенням і суб'єктами господарювання району.


Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Значне зменшення витрат часу суб' єктів господарської діяльності для отримання дозвільних документів  до 10 діб, якщо інше не встановлено законодавством. Представлялася вичерпна інформація про порядок видачі дозвільних документів. Відбулося суттєве зниження необхідності "ходіння по кабінетам". Значно покращилась якість обслуговування суб'єктів господарської діяльності.


Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення вищезазначених цілей.

За період дії розпорядження скарг від суб’єктів господарювання, пов’язаних із запровадженням вказаного розпорядження у відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації не надходило.


Варто зазначити, що протягом дії регуляторного акту відбулися значні зміни у законодавчій базі. Так,  від 30.12.2013 року  прийнято розпорядження голови райдержадміністрації №315 «Про утворення Центру надання адміністративних послуг Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області» відповідно до якого, функції Єдиного дозвільного центру передалися на виконання Центру надання адміністративних послуг і дозвільний центр став складовою частиною Центру надання адміністративних послуг.


Головна мета цих змін - зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, спрощення процедури отримання адміністративних послуг.

Ураховуючи вищезазначене, вважаємо за доцільне розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.06.2005 року №176 " Про створення «єдиних офісів» з питань узгодження документів для одержання дозволу на розміщення та будівництво об’єктів громадського, промислового призначення та початок роботи об’єктів підприємницької діяльності" визнати таким, що втратило чинність.

 


Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                            О.О.Ненюк

 
Звіт про результати повторного відстеження дії регуляторного акта PDF Друк
Вівторок, 29 грудня 2015, 14:15

1. Вид та назва регуляторного акта: розпорядження голови Брусилівської районної державної адміністрації від 11.11.2013  № 261 «Про затвердження Умов конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для  конкурсного комітету».

2. Назва виконавця заходів з відстеження: відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

3. Цілі прийняття акта: забезпечення виконання вимог діючого законодавства в частині підготовки матеріалів до засідання конкурсного комітету із перевезення пасажирів на приміських  автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Брусилівського району Житомирської області та проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу.

Прийняте розпорядження сприятиме створенню конкурентного середовища серед юридичних осіб, які спроможні забезпечувати належну підготовку матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним  перевізником – переможцем конкурсу.

4. Строк виконання заходів з відстеження: відстеження результативності даного розпорядження проведено не пізніше ніж 2 роки з дня  набрання ним чинності.

5. Тип відстеження: повторне.

Останнє оновлення на Вівторок, 29 грудня 2015, 14:17
Детальніше...
 
ЗВІТ про результати періодичного відстеження регуляторного акту №176 PDF Друк
Четвер, 07 серпня 2014, 17:54

 

            Вид та назва регуляторного акта: розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.06.2005 року №176 " Про створення «єдиних офісів» з питань узгодження документів для одержання дозволу на розміщення та будівництво об’єктів громадського, промислового призначення та початок роботи об’єктів підприємницької діяльності".

 

         Назва виконавця заходів з відстеження: управління економіки райдержадміністрації.

 

         Цілі прийняття акта: Реалізація державної політики в частині створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в районі, подолання адміністративних бар'єрів, скорочення термінів отримання дозвільних документів у сфері господарської діяльності, комплексного вирішення питань спрощення процедури видачі документів дозвільного характеру шляхом здійснення принципу організаційної єдності.

     

Строк виконання заходів з відстеження - раз на кожні три роки,  починаючи з дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності цього акта.

Останнє оновлення на Четвер, 07 серпня 2014, 17:56
Детальніше...
 
ЗВІТ про результати періодичного відстеження регуляторного акту PDF Друк
Четвер, 07 серпня 2014, 17:52

Вид та назва регуляторного акта: розпорядження голови районної державної адміністрації від 05.02.2007 року №28 " Про затвердження Положення про порядок  часткового відшкодування відсоткової ставки за кредитами, що залучаються суб’єктами малого підприємництва".

 

         Назва виконавця заходів з відстеження: управління економіки райдержадміністрації.

         Цілі прийняття акта: здешевлення кредитних ресурсів шляхом запровадження ефективного, на засадах відкритості та прозорості механізму фінансової підтримки розвитку малого підприємництва за рахунок коштів районного бюджету, сприяння збільшенню залучених кредитних ресурсів.

         Строк виконання заходів з відстеження: відстеження результативності даного розпорядження проведено через три роки починаючи з дня закінчення заходів періодичного відстеження результативності акта.

         Тип відстеження: періодичне.

         Методи одержання результатів відстеження: громадське обговорення регуляторного акту.

Останнє оновлення на Четвер, 07 серпня 2014, 17:54
Детальніше...