ПЛАН заходів щодо відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав PDF Друк
Четвер, 25 січня 2018, 09:44

ЗАТВЕРДЖУЮ

Перший заступник голови

Брусилівської районної

О.О.Ненюк

24.01.2018 № 4

заходів щодо відзначення в районі Дня вшанування учасників

бойових дій на території інших держав

1. Провести в селищі Брусилів та населених пунктах району  за участю представників органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, громадськості заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, зокрема: мітинги та покладання квітів до пам’ятника воїнам загиблим в Республіці Афганістан та на території інших держав.

Керівництво районної державної адміністрації та

районної ради (за згодою),

відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації,

громадська організація «Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» (за згодою),

виконкоми Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад (за згодою)

15 лютого 2018 року

2. Провести зустрічі керівництва району з активом ветеранів афганської війни та учасниками  бойових дій на території інших держав.

Керівництво районної державної адміністрації та

районної ради (за згодою),

громадська організація «Спілка ветеранів Афганістану

(воїнів-інтернаціоналістів)» (за згодою),

виконкоми Брусилівської селищної та Ставищенської

сільської рад (за згодою)

Лютий 2018 року

3. Провести заходи щодо упорядкування пам’ятних знаків, могил воїнів, які загинули на території інших країн.

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального

господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації,

виконкоми Брусилівської селищної, Ставищенської сільської рад (за згодою)

До 15 лютого 2018 року

4.Забезпечити висвітлення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації заходів, пов’язаних з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав, мужності та героїзму воїнів під час виконання військового обов’язку.

Відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації

Лютий 2018 року

5. Забезпечити проведення в с. Соловіївка кубку з волейболу, присвяченого пам’яті воїну-афганцю Тимошенко  Віктору Григоровичу.

громадська організація «Спілка ветеранів

Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)»;

виконком Брусилівської селищної ради (за згодою)

Лютий 2018 року

6.У закладах культури, бібліотеках району встановити фотостенди, книжкові виставки, присвячені учасникам бойових дій на території інших держав, наочні матеріали військово – патріотичної тематики.

виконкоми Брусилівської селищної та

Ставищенської сільської рад  (за згодою)

Лютий 2018 року

7. Провести у загальноосвітніх закладах району відкриті уроки, лекції, семінари, бесіди присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

виконкоми Брусилівської селищної та

Ставищенської сільської рад (за згодою)

Лютий 2018 року

8. Забезпечити охорону громадського порядку в місцях проведення масових заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Брусилівське відділення поліції Коростишівського ВП

головного управління Національної поліції в Житомирській

області (за згодою),

15 лютого 2018 року

9. Виконавцям, зазначеним у заходах, про хід їх виконання інформувати відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації до 19 лютого 2018 року, для узагальнення та подальшого інформування райдержадміністрації.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                                         Л.В.Павлюк