План проведення заходів з нагоди 99-ї річниці проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР та відзначення в районі Дня Соборності України та Свободи України PDF Друк
Четвер, 18 січня 2018, 16:40

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Перший заступник голови Брусилівської

районної державної адміністрації

О.О.Ненюк

15.01.2018 № 2

проведення заходів з нагоди

99-ї річниці проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР та

відзначення в районі Дня Соборності України та Свободи України

1. Провести у районі урочисті збори з нагоди 99-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Республіки та відзначення Дня Соборності України. Організувати мирну ходу, покладання квітів до могил, пам’ятників, пам’ятних місць та знаків, за участю видатних політичних та державних діячів.

Керівництво районної державної адміністрації,

відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації, виконкоми Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад (за згодою)

22 січня 2018 року

2. Провести фестиваль колядок та щедрівок "Коляда Івану Огієнку", присвячений 136-річчю славного земляка, який доклав немало свого таланту й зусиль до величного Акту злуки Західноукраїнської Народної Республіки і Української Народної Республіки.

Відділ освіти, культури, охорони здоров'я, сім̓ї, молоді та спорту райдержадміністрації;

виконком Брусилівської селищної ради

(за згодою)

16 січня 2018 року

3. Провести у загальноосвітніх школах району відкриті уроки, лекції, семінари, бесіди присвячені 99-й річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та Дню Соборності України.

виконкоми Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад (за згодою)

Січень 2018 року

4. У музейних закладах району відкрити експозиції, присвячені вшануванню пам’яті видатних діячів Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

виконкоми Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад (за згодою)

Січень 2018 року

5. Рекомендувати релігійним організаціям району провести вранці 22 січня 2018 року з нагоди Дня Соборності та Свободи України молебні за Україну та український народ.

Відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації, виконкоми Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад (за згодою)

До 22 січня 2018 року

6. Здійснити додаткові заходи щодо благоустрою населених пунктів району, упорядкування пам’яток історії та культури, місць поховань осіб, які загинули у боротьбі за свободу і незалежність України. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, керівникам установ, підприємств, організацій району, об’єднанням громадян 22 січня 2017 року встановити (вивісити) на будівлях Державний Прапор України.

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації; відділ освіти, культури, охорони здоров'я, сім̓ї, молоді та спорту райдержадміністрації; керівники установ, підприємств, організацій району; виконкоми Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад (за згодою)

Січень 2018 року

7. Забезпечити широке висвітлення на офіційному сайті райдержадміністрації заходів щодо відзначення в районі Дня Соборності України та 99-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Республіки.

Відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації

Січень 2018 року

8. Виконавцям, зазначеним у заходах, про хід їх виконання інформувати відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) до 23 січня 2018 року, для узагальнення та інформування райдержадміністрації та облдержадміністрації.

Начальник відділу організаційної

роботи та контролю апарату

райдержадміністрації                                                                                         Л.В.Мамчур