ПЛАН ЗАХОДІВ з підготовки та відзначення в районі 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років PDF Друк
Середа, 15 березня 2017, 11:02

Голова Брусилівської районної державної адміністрації

А.Л.Шишковський

Від 13.04.2016 № 7

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки та відзначення в районі 100-річчя подій

Української революції 1917-1921 років

1. Провести в селищі, населених пунктах, у трудових колективах відповідні урочистості до державних свят з нагоди проголошення 2017 року Роком Української революції 1917-1921 років за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських та релігійних організацій, політичних партій, колективів художньої самодіяльності, діячів культури і мистецтва.

Структурні підрозділи райдержадміністрації,

Упродовж 2017-2021 років

2. Організувати та провести заходи військово-патріотичного характеру із залученням учасників антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, громадських об’єднань, що займаються військово-історичною реконструкцією.

Структурні підрозділи райдержадміністрації,

Упродовж 2017-2021 років

3. Забезпечити впорядкування поховань загиблих воїнів українських збройних формувань, учасників Української революції 1917-1921 років, перейменування топонімічних об’єктів та навчальних закладів.

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального

господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації,

Упродовж 2017-2021 років

4. Створити у бібліотеках та музеях району виставки, інформаційні полички, організувати читацькі конференції, присвячені 100-річчю подій Української революції 1917-1921 років.

Відділ культури райдержадміністрації,

відділ освіти райдержадміністрації,

Упродовж 2017-2021 років

5. Провести у культурно-освітніх закладах району виховні години, вечори-спогади з нагоди проголошення 2017 року Роком Української революції 1917-1921 років.

Відділ культури райдержадміністрації,

відділ освіти райдержадміністрації,

Упродовж 2017-2021 років

6. Забезпечити громадський порядок та безпеку громадян під час проведення заходів із відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

Брусилівське відділення поліції Коростишівського ВП головного

управління Національної поліції Житомирській області (за згодою),

виконкоми селищної, сільських рад

Упродовж 2017-2021 років

7. Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації щодо проведення заходів.

Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації,

редакція районної газети «Відродження»

(за згодою),

виконкоми селищної, сільських рад

Упродовж 2017-2021 років

8. Виконавцям, зазначеним у заходах, щороку до 25 листопада подавати сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації інформацію про стан його виконання для подальшого узагальнення та інформування районної державної адміністрації та управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                                                 О.О.Ненюк

Останнє оновлення на Середа, 15 березня 2017, 17:01