Зараз на сайті:

Брусилівської районної

О.О.Ненюк

№ 6 від 13.03.2017

заходів щодо відзначення Дня українського добровольця

1. Організувати в населених пунктах району заходи до Дня українського добровольця за участі бійців добровольчих формувань – учасників антитерористичної операції, представників влади та громадськості.

Керівництво районної державної адміністрації, відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації,

виконкоми селищної об’єднаної територіальної громади та Ставищенської сільської ради (за згодою)

14 березня

2. Забезпечити вшанування пам'яті,  панахиди за загиблими бійцями добровольчих формувань – учасниками антитерористичної операції.

райдержадміністрації, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації,

відділ культури райдержадміністрації,

До 14 березня

3. Організувати проведення у навчальних закладах, закладах культури уроків мужності, лекцій та інших просвітницьких заходів щодо ролі добровольчих формувань у захисті територіальної цілісності держави.

Відділ культури райдержадміністрації,

відділ освіти райдержадміністрації,

10-14 березня

4. Ужити додаткових заходів щодо упорядкування об’єктів, пов’язаних із відзначенням Дня українського добровольця, пам’ятних знаків та підтримання їх у належному стані.

Відділ культури райдержадміністрації, відділ містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації,

Постійно

5. Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів з нагоди Дня українського добровольця.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації,

відділ культури райдержадміністрації,

14 березня

6. Організувати проведення презентації тематичних видань.

Відділ культури райдержадміністрації,

відділ освіти райдержадміністрації,

Березень

7. Виконавцям, зазначеним у заходах, про хід їх виконання інформувати сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 15 березня 2017 року для узагальнення та управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та райдержадміністрації до 20 березня2017 року.

Керівник апарату – начальник відділу

організаційної роботи апарату

райдержадміністрації                                                                    Л.В.Павлюк

Останнє оновлення на Середа, 15 березня 2017, 10:36