Зараз на сайті:

ПЛАН заходів щодо відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав PDF Друк
Райдержадміністрація - Заходи
П'ятниця, 03 лютого 2017, 12:06

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова Брусилівської

районної державної

адміністрації

А.Л.Шишковський

заходів щодо відзначення в районі Дня вшанування учасників

бойових дій на території інших держав

1. Провести в селищі Брусилів та населених пунктах району  за участю представників органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, громадськості заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, зокрема: мітинги та покладання квітів до пам’ятника воїнам загиблим в Республіці Афганістан та на території інших держав.

Керівництво районної державної адміністрації,

відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації,

громадська організація «Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» (за згодою),

виконкоми Брусилівської селищної, Ставищенської сільської рад (за згодою)

15 лютого 2017 року

2. В районному Будинку культури провести Фестиваль «Розстріляна молодість» за участі школярів навчальних закладів району І-ІІІ ступенів.

Відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації;

відділ культури райдержадміністрації; відділ культури туризму,
діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради (за згодою);
відділ освіти райдержадміністрації; відділ освіти і спорту
Брусилівської селищної ради (за згодою);

15 лютого 2017 року

3. Провести зустрічі керівництва району з активом ветеранів афганської війни та учасниками  бойових дій на території інших держав.

Керівництво районної державної адміністрації та

районної ради,

Лютий 2017 року

4. Організувати проведення зустрічей з учасниками бойових дій на території інших держав, сім’ями загиблих та вишукати можливості для надання їм адресної допомоги.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,

керівники підприємств, установ і організацій,

До 15 лютого 2017 року

5. Провести заходи щодо упорядкування пам’ятних знаків, могил воїнів, які загинули на території інших країн.

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та
цивільного захисту населення райдержадміністрації,

виконкоми Брусилівської селищної, Ставищенської сільської рад (за згодою)

До 15 лютого 2017 року

6.Забезпечити висвітлення в районних засобах масової інформації заходів, пов’язаних з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав, мужності та героїзму воїнів під час виконання військового обов’язку.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації,

редакція газети «Відродження» (за згодою)

Лютий 2017 року

7. Забезпечити проведення в с. Соловіївка кубку з волейболу, присвяченого пам’яті воїну-афганцю Тимошенко  Віктору Григоровичу.

Відділ у справах сімʼї, молоді та спорту

райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації,

громадська організація «Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)»,

виконком Брусилівської селищної ради (за згодою)

11 лютого 2017 року

8.У закладах культури, бібліотеках району встановити фотостенди, книжкові виставки, присвячені учасникам бойових дій на території інших держав, наочні матеріали військово – патріотичної тематики.

Відділ культури райдержадміністрації,

відділ освіти райдержадміністрації,

виконкоми Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад  (за згодою)

Лютий 2017 року

9. Провести у загальноосвітніх школах району відкриті уроки, лекції, семінари, бесіди присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ освіти і спорту
Брусилівської селищної ради (за згодою),

Лютий 2017 року

10. Забезпечити охорону громадського порядку в місцях проведення масових заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Брусилівське відділення поліції Коростишівського ВП головного
управління Національної поліції в Житомирській області (за згодою),

Лютий 2017 року

11. Виконавцям, зазначеним у заходах, про хід їх виконання інформувати сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 20 лютого 2017 року, для узагальнення та подальшого інформування райдержадміністрації.

.

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                   О.О.Ненюк

Табачна 30197