П Л А Н заходів з підготовки та відзначення в районі 19-ї річниці Конституції України PDF Друк
Четвер, 02 липня 2015, 09:33

ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Брусилівської районної державної
адміністрації
О.Л. Ніколайчук
25.06.2015 № 11
П Л А Н
заходів з підготовки та відзначення в районі
19-ї річниці Конституції України
                1. Провести в селищі та населених пунктах району урочисті, просвітницькі та культурно-мистецькі заходи за участю керівників органів виконавчої влади, представників політичних партій і громадських організацій, учнівської молоді та громадськості.

Павлюк Л.В., Коваль В.М., Малярик Ю.В.,

До 28 червня 2015 року

2. Організувати покладання квітів до пам’ятників І.І Огієнка, Т.Г.Шевченка за участю керівників органів виконавчої влади, представників політичних партій і громадських організацій, учнівської молоді та громадськості.
                                      Павлюк Л.В., Коваль В.М., Алфіменкова Н.В.,
                                      Малярик Ю.В.,
                                      виконкоми селищної та сільських рад (за згодою)                                        Червень 2015 року

3. Організувати у загальноосвітніх навчальних закладах району, закладах для дітей та молоді засідання за «круглим столом», просвітницькі заходи з питань виховання поваги до Основного Закону, роз’яснення значення Конституції України для розбудови держави, утвердження і зміцнення засад демократії, розширення прав і свобод людини і громадянина та європейського вибору України за участю лідерів районних молодіжних організацій.
                                                        Малярик Ю.В., Павлюк Л.В., Алфіменкова Н.В.,                                         виконкоми селищної та сільських рад (за згодою)                                        Червень 2015 року

4. Забезпечити проведення культурно-мистецьких заходів з нагоди 19-ї річниці Конституції України на концертних майданчиках району.
Коваль В.М., Алфіменкова Н.В.,
виконкоми селищної та сільських рад (за згодою)   Червень 2015 року

5. Організувати в бібліотечних установах району, в закладах культури та навчальних закладах книжкові виставки, виставки фото – та архівних документів, огляди літератури з нагоди 19-ї річниці Конституції України.
                                               Коваль В.М., Малярик Ю.В.,
                                               Червень 2015 року
6.Забезпечити святкове оформлення населених пунктів району, популяризацію державної символіки та провести комплекс заходів з упорядкування території населених пунктів.
                                               Коструба М.В., Павлюк Л.В.,
                                               Червень 2015 року

14.Висвітлювати у районних друкованих та електронних засобах масової інформації хід підготовки та проведення святкових заходів.
                                               Павлюк Л.В., Мазуренко С.Д.. (за згодою),
                                               Травень-червень 2015 року

15. Начальникам управлінь та відділів райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам селищної та сільських рад, зазначеним у заходах, про хід їх виконання поінформувати сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 3 липня 2015 року для узагальнення та інформування райдержадміністрації та департаментуінформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Завідувач сектору інформаційної
діяльності та комунікацій з
громадськістю апарату

райдержадміністрації                                                                    Л. В. Павлюк