Зараз на сайті:

ПЛАН дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» на 2015 рік PDF Друк
Райдержадміністрація - Заходи
Середа, 18 лютого 2015, 20:20

дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд»

на 2015 рік

1.Надавати організаційно - методичну допомогу інститутам громадянського суспільства у проведенні заходів суспільного значення.

Протягом року

2. Залучення інститутів громадянського суспільства до розроблення планів, заходів з нагоди відзначення державних свят, пам’ятних подій та ювілейних дат, їх участь у заходах.

Протягом року

3.Проведення консультацій з громадськістю (громадські обговорення, слухання, засідання за круглим столом, електронні консультації тощо) з актуальних питань державної та регіональної політики.

інститути громадянського суспільства (за згодою),

Протягом року

4.Координація заходів щодо формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

Січень - березень 2015 року

5.Інформаційна підтримка суспільно значущих ініціатив (заходів) інститутів громадянського суспільства.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації,

редакція районної газети «Відродження» (за згодою)

Протягом року

6.Забезпечення взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

Протягом року

7.Висвітлення інформації про адміністративні послуги на веб – сайті райдержадміністрації.

Центр надання адміністративних послуг Брусилівської районної державної адміністрації,

сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації,

редакція районної газети «Відродження» (за згодою)

Протягом року

8.Інформацію про виконання плану заходів надавати сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації щоквартально до 15 числа для інформування райдержадміністрації та департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Заступник голови

райдержадміністрації                                                          В.Й. Кузьменко