Зараз на сайті:

План заходів щодо увіковічення пам’яті загиблих героїв Брусилівського району, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України в зоні проведення антитерористичної операції PDF Друк
Райдержадміністрація - Заходи
Середа, 21 січня 2015, 22:06

ЗАТВЕРДЖУЮ                                                          ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова Брусилівської                                                 Голова Брусилівської

районної ради                                                             районної державної

адміністрації

А.Л. Шишковський                                                    О.Л. Ніколайчук

13.01.2015 № 9                                                           13.01. 2015 № 2

заходів щодо увіковічення пам’яті загиблих героїв

Брусилівського району, які віддали своє життя за незалежність

та цілісність України в зоні проведення антитерористичної операції

1. Організувати та провести заходи в селищі Брусилів щодо вшанування пам’яті загиблого героя - Жабенка Юрія Леонідовича, який віддав своє життя за  незалежність та цілісність України в зоні проведення антитерористичної операції.

виконком Брусилівської селищної ради

08 серпня 2015 року

2.Організувати та провести заходи в с. Долинівка щодо вшанування пам’яті загиблого героя - Кіріллова Даніла  Олександровича, який віддав своє життя за незалежність та цілісність України в зоні проведення антитерористичної операції.

виконком Соболівської сільської ради

11 серпня 2015 року

3. Організувати та провести в селищі та населених пунктах району заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

виконкоми селищної та сільських рад

21 листопада 2015 року

4.Забезпечити проведення районного конкурсу серед дітей та молоді району на кращий ескіз пам’ятного знаку на честь загиблих героїв Брусилівського району в зоні антитерористичної операції, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України.

Дем’янчук Л.М., Алфіменкова Н.В.,

Захарченко В.В.

До 01 лютого 2015 року

5. Встановити пам’ятні дошки на приміщеннях загальноосвітніх навчальних закладів району, де навчалися герої, які загинули захищаючи цілісність української держави.

Кузьменко В.Й., Філоненко Л.М.,

Дем’янчук Л.М., Захарченко В.В.

Протягом року

6.Організувати виставки учнівських плакатів, присвячених подвигу героїв України, які віддали своє життя за незалежну та вільну Україну.

Кузьменко В.Й., Дем’янчук Л.М.,

Протягом року

7. З метою збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації спільно з виконкомами селищної та сільських рад, інститутами громадянського суспільства проводити заходи на підтримку української армії, популяризацію подвигу героїв, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції.

Дем’янчук Л.М., Андреєва Г.М., Павлюк Л.В.,

Гаєвський М.І. (за згодою), Філоненко Л.М.,

виконкоми селищної та сільських рад

Протягом року

8. Організувати в бібліотечних установах району інформаційні полички, історичні п’ятихвилинки на основі матеріалів з історії життя героїв району, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції та про доленосні події в Україні початку XXI століття.

Андреєва Г.М., Дем’янчук Л.М.

Протягом року

9.Забезпечити висвітлення в електронних та друкованих засобах масової інформації заходів, пов’язаних з вшануванням героїв, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України.

Павлюк Л.В., Мазуренко С.Д. (за згодою)

Протягом року

10. Інформацію про виконання плану заходів надати в сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 25 грудня 2015 року для інформування райдержадміністрації.

Заступник голови                                                       Заступник голови

районної ради                                                              державної адміністрації

Л.М. Філоненко                                                                 В.Й. Кузьменко

Павлюк, 30197