Зараз на сайті:

О.Л. Ніколайчук

Від 12.01.2015 № 1

проведення заходів з відзначення в районі пам’яті Героїв Крут

З метою виховання у молоді патріотизму, поваги до історичного минулого Українського народу і вшанування пам’яті героїчної загибелі юнаків за незалежність України в бою під Крутами:

1.Забезпечити проведення в загальноосвітніх навчальних накладах району уроків патріотизму, годин пам’яті, тематичних вечорів, засідань за круглим столом, присвячених пам’яті полеглих юнаків за вільну Україну.

Андреєва Г.М., Павлюк Л.В.,

Алфіменкова Н.В., Дем’янчук Л.М.,

Січень – березень 2015 року

2.Сприяти інститутам громадянського суспільства  у проведенні заходів щодо вшанування пам’яті Героїв Крут.

Кузьменко В.Й., Павлюк Л.В.,

Січень – березень 2015 року

3. Організувати в бібліотечних закладах району  книжкові  виставки за тематикою: «Пам’яті Героїв Крут», «Біль мого народу – Крути», історичні подорожі в минуле «Героїка трагедії Крут» тощо.

Андреєва Г.М., Дем’янчук Л.М.,

Січень – березень 2015 року

4.Забезпечити висвітлення в електронних та друкованих засобах масової інформації заходів, пов’язаних з відзначенням 97-ї річниці подвигу Героїв Крут.

Павлюк Л.В., Мазуренко С.Д. (за згодою),

Андреєва Г.М., Дем’янчук Л.М.,

Січень – березень 2015 року

5.Інформацію про виконання плану заходів надати в сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 27 березня 2015 року для інформування райдержадміністрації та департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації до 1 квітня 2015 року.

Заступник голови

державної адміністрації                                                       В.Й. Кузьменко

Павлюк, 30197

Останнє оновлення на Середа, 21 січня 2015, 22:03