Відбулась нарада щодо порядку забезпечення громадян району ліками по рецептах. PDF Друк
Четвер, 27 лютого 2020, 11:47

За участі громадських організацій району, керівників району та селища, керівників медичних закладів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальних за даний напрямок, обговорили як можна вирішити ситуацію, яка склалась.

Останнім часом до голови адміністрації Віктора Кондратюка надходить багато невдоволень по отриманню ліків по рецептах. Комусь не вистачає ліків через брак коштів, а хтось може отримувати їх на чималу суму.

Учасники наради пропрацювали можливі шляхи вирішення питання та контролю за видачою ліків.

За результатами обговорення вирішили проводити щомісячний моніторинг видачі ліків по рецептах та контроль за цим покласти на ГО «Союз Чорнобиль», управління праці та соціального захисту населення РДА, відділи, відповідальні за охорону здоров’я райдержадміністрації та Брусилівської селищної ради, керівників медичних закладів району.