img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
19 лютого голова Брусилівської райдержадміністрації Віктор Кондратюк зустрівся з народним депутатом України Тетяною Грищенко PDF Друк
Четвер, 20 лютого 2020, 09:27

19 лютого голова Брусилівської райдержадміністрації Віктор Кондратюк зустрівся з народним депутатом України Тетяною Грищенко. Від імені мешканців району він передав, що люди занепокоєні тим, що в процесі реформування адміністративно-територіального устрою Житомирської області Брусилівський район буде об'єднано з Малинським. Люди вважають, що в процесі децентралізації краще було б об'єднатись із Житомирським районом.


Домовились про те, що найближчим часом Тетяна Грищенко зустрінеться із головою облдержадміністрації Віталієм Бунечком щодо питання внесення відповідних змін в перспективний план розвитку Житомирської області і віднесення в процесі об'єднання Брусилівщини до Житомирського району.


Реформи, на які чекали роками, а то й десятиліттями потрібно робити швидко. Разом з тим, у процесі реформ потрібно максимально враховувати думку людей.

 

Також поговорили про проблему з транспортом. Попри те, що перевізники виграли тендери і були укладені відповідні угоди, люди скаржаться на вкрай незадовільне транспортне сполучення.

Найближчим часом домовились організувати зустріч із перевізниками. Будемо шукати шляхи до покращення ситуації.