18 лютого 2020 року проведено засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення PDF Друк
Вівторок, 18 лютого 2020, 20:33

18 лютого 2020 року під головуванням заступника голови державної адміністрації Сергія Бакуменка проведено засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні розглянуто спільний лист облдержадміністрації та Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області стосовно вжиття заходів щодо осіб, які здійснюють господарську діяльність без державної реєстрації. В засіданні взяли участь заступник голови робочої групи – Андрій Майструк, члени робочої групи –  Оксана Аверіна, Тетяна Волинець, Олександр Дрозд, Анатолій Огородник, Сергій Сильчук.

Віталій Фещенко, начальник відділу соціально-трудових відносин УПСЗН Брусилівської РДА, секретар робочої групи.