БРУСИЛІВСЬКИЙ РАЙОН: ШУКАЧІ МЕТАЛУ НАТРАПИЛИ НА ЗАСТАРІЛІ БОЄПРИПАСИ PDF Друк
Вівторок, 14 січня 2020, 18:02

13 січня поблизу с. Високе Брусилівського району виявлено арсенал боєприпасів часів Другої світової війни.

"На 30 мінометних мін калібру 120 мм натрапили місцеві шукачі металобрухту в полі, неподалік села, про що одразу ж повідомили рятувальників. Сьогодні, 14 січня, групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в області вибухонебезпечні предмети будуть вилучені та знищені у спеціально відведеному місці", - повідомили в райдержадміністрації.

У зв'язку з цим нагадуємо: у випадку знаходження боєприпасів (авіаційних бомб, снарядів, мін, гранат, патронів, тощо) необхідно позначити їх місце знаходження та огородити, якщо є можливість - виставити охорону. Про небезпечні знахідки одразу ж повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером "101".

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО брати вибухонебезпечні предмети в руки, переносити з місця на місце, розпилювати їх, здавати у металобрухт.