img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Фестиваль колядок і щедрівок «Коляда Івану Огієнку» з нагоди 138-ої річниці від дня народження Івана Огієнка PDF Друк
Вівторок, 14 січня 2020, 14:39

14 січня в Брусилівському селищному Будинку культури відбувся фестиваль колядок і щедрівок «Коляда Івану  Огієнку» з нагоди 138-ої річниці від дня народження нашого славного земляка, відомого вченого, літератора, перекладача та громадського діяча Івана Огієнка, ієрарха православ’я митрополита Іларіона, людини котра все своє життя пристрасно і одержимо творила Україну і стала духовним світочем української нації. Всіх присутніх на святковому дійстві вітали голова районної адміністрації Віктор КОНДРАТЮК,  голова районної ради Ніна РАФАЛЬСЬКА  та Брусилівський селищний голова Володимир ГАБЕНЕЦЬ, які і були  ініціаторами та організаторами святкового фестивалю.

 

Фестиваль розпочався з вітальних слів керівників району та очільників релігійних конфесій Православної церкви України, церкви "Світло Євангеліє" та церкви римо-католицької парафії Святого духа. Продовжилося свято виступами колядників з Брусилова, Високого, Дивина, Соловіївки, Водотий. З великим захопленням глядачі зустріли виступ  об’єднаного хору церкви «Світло Євангеліє» з  Хомутця і Морозівки.

 

Під час свята було проведено благодійну акцію "До дитини - з милосердям", під час якої відбувся збір коштів для дітей, які тимчасово перебувають у дитячому відділенні Брусилівської лікарні.


Дякуємо всім організаторам та учасникам свята!

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 15 січня 2020, 17:10