img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в Брусилові PDF Друк
Понеділок, 16 грудня 2019, 16:44

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, дерево и на улицеНапередодні Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в Брусилові, біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської трагедії» на традиційну зустріч зібралися жителі Брусилівщини, які брали участь в проведенні заходів по ліквідації страшних наслідків чорнобильської катастрофи у 1986-1989 роках.


Боляче усвідомлювати, що через «мирний» атом з кожним роком зменшується кількість безпосередніх учасників тих трагічних для України подій, хвороби підкошують здоров’я і ліквідаторів, і постраждалих від Чорнобильського лиха, і тих, хто народився далеко від радіаційної зони.

Всі присутні на зустрічі вшанували хвилиною мовчання побратимів, котрі пішли із життя впродовж цього року, та поклали квіти до пам’ятного знаку.


Зустріч продовжилася в селищному Будинку культури, де на питання щодо соціального захисту ліквідаторів відповідали заступник Брусилівського селищного голови В.В.Шкуратівський, голова районної ради Н.А.Рафальська, перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації О.О.Ненюк, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА А.Г.Майструк, заступник начальника УПСЗН Н.М.Кондратенко.


На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещенииОкремі учасники ліквідації аварії на ЧАЕС були нагороджені пам’ятними медалями «30 років аварії на Чорнобильській АЕС».


А також учасники зустрічі могли поспілкуватися між собою за чашкою чаю, переглянути в Будинку культури експонати краєзнавчої світлиці та експозицію, котра розповідає про видатних земляків і про перемоги аматорів Брусилівщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Г.Андреєва, голова Брусилівської районної
громадської організації «Союз Чорнобиль»

 

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, дерево, небо, дом и на улице

 

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, трава, обувь, ребенок, растение, на улице и природа

 

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, дерево и на улице

 

На изображении может находиться: 7 человек, люди сидят и в помещении

 

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

 

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

 

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении