img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
3 грудня відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. PDF Друк
Середа, 04 грудня 2019, 12:33

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещенииЦей день встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року.

 


В селищі Брусилів проведено захід за участі людей з особливими потребами, керівників району та селища, начальників та спеціалістів управлінь, відділів та організацій району, керівників громадських організацій.

 


Зі зверненням до учасників зібрання звернулись керівник апарату райдержадміністрації Любов Павлюк, голова районної ради Ніна Рафальська, заступник голови Брусилівської селищної ради Віктор Шкуратівський, керівник КУ «Центр соціальних послуг» Валентина Мазуренко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Андрій Майструк, представник сектору обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Тетяна Волинець, спеціаліст управління праці та соціального захисту Тетяна Павлюк голова організації ветеранів війни та праці Микола Гаєвський, голова асоціації інвалідів «Злагода» Ніна Власенко, завідувач відділом обслуговування відвідувачів бібліотеки Ірина Калейчик, яка представила виставку матеріалів з фонду бібліотеки "Люди, особливо сильні духом".

 


На изображении может находиться: 6 человек, люди сидятУ ході обговорення люди з обмеженими можливостями могли поспілкуватись з керівниками, розповісти про проблеми, які потрібно вирішити, та мали нагоду налагодити співпрацю.

 


Ведуча заходу Валентина Мазуренко на зустрічі неодноразово наголошувала на наявності автомобіля для перевезення людей з особливими потребами, яке можна викликати за номером телефону 3-16-41.Після обговорення для учасників заходу виступили народний аматорський вокальний ансамбл «Чарівниця» та Валерія Смірнова.

 


За розмовами, люди з інвалідністю пригощались солодощами, фруктами та бутербродами.

 

 

 


На долю людей з інвалідністю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.Для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Адже ми всі рівні.

 


Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги і уваги.

 


Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.Тож хочеться побажати вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми.

 


Також велика вдячність тим, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении

 

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол, в помещении и еда

 

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

 

На изображении может находиться: 4 человека

 

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении

 

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении

 

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят

 

На изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

 

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и в помещении