Відбулося засідання районної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству PDF Друк
П'ятниця, 29 листопада 2019, 11:20

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении

27 листопада 2019 року у районній державній адміністрації   проведено  засідання районної  координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству. Засідання відбулося в рамках проведення щорічної міжнародної акції «16 днів проти насильства». Тисячі небайдужих громадян та сотні державних та громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

У засіданні взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення Брусилівської РДА, заступник голови координаційної ради Андрій Майструк, головний лікар КНП «Центр первинної  медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради Олена Михайленко,  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Несенюк, начальник відділу «Брусилівське бюро правової    допомоги» Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Юрій  Ободзинській, та  інші члени координаційної ради.

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении

Відкрив засідання  перший заступник голови  районної  державної адміністрації,  голова координаційної ради Олександр  Ненюк, який наголосив на забезпеченні комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства та сприяння реалізації прав осіб, постраждалих від насильства, шляхом запобігання насильству на місцевому рівні. На засіданні було переглянуто та обговорено відеоролик  «Розірви коло», який розміщений на веб-сайті РДА для загального перегляду.  В рамках інформаційної кампанії у новому відеоролику «Розірви коло» демонструється, як із покоління в покоління герої передають один одному сувій, що символізує установлені виправдання насильства у формі українських прислів’їв та приказок. Такий зв’язок крізь час поколінь підкреслює вкоріненість проблеми.

Інформаційна кампанія «Розірви коло» закликає усе суспільство до активних дій і нульової толерантності до насильства, яке немає виправдань при будь-яких обставинах. Правда завжди одна: якщо він любить, то ніколи не вдарить; зробити боляче- це не прояв симпатії; твоя «хата не скраю» - ти можеш допомогти.