Підоблікові Брусилівського районного сектору дізнались правду про наркотики PDF Друк
П'ятниця, 22 листопада 2019, 09:14

21 листопада 2019 року в.о. начальника Брусилівського районного сектору філії ДУ «Центру пробації» у Житомирській області, проведено профілактичну бесіду з клієнтами пробації на тему: «Правда про наркотики».

Шкідливі звички, що формуються у підростаючого покоління, негативно впливають на їхнє подальше життя. Нерідко ці звички спонукають молодь переступити межу дозволеного і приводять їх на лаву підсудних. А далі слідство, суд і виправні колонії. Не дати зламатись, повірити в себе, допомогти стати на шлях виправлення – те, що нині суспільство повинно зробити для таких людей.

До відома присутнім клієнтам пробації було доведено інформацію про шкідливість наркотиків, їхній вплив на психіку та організм людини, ознайомили їх із пріоритетами здорового способу життя.

Метою проведеного заходу є інформування клієнтів пробації про наслідки вживання наркотичних засобів та куріння, ознайомлення з нормативною базою кримінальної відповідальності за розповсюдження і зберігання наркотичних засобів.

В.о. начальника

Брусилівського районного сектору філії