На Брусилівщині відзначили День Гідності і Свободи України. PDF Друк
Четвер, 21 листопада 2019, 15:27

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, дерево и на улице21 листопада в Україні відзначають День Гідності і Свободи. В селищі Брусилів біля пам’ятника синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність України відбувся мітинг, на якому були присутні керівники району та селища, представники громадських організацій, учасники «Майдану», учасники АТО, жителі селища.

Священнослужитель о.Олег провів панахиду за загиблими героями та за мир на Україні.

Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Українці постали перед всім світом під час двох революцій, обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності, і, заради майбутнього – відданої самопожертви.

На изображении может находиться: 2 человека, в том числе Михайло Козар, люди стоят, дерево, небо, на улице и природа«Євромайдан» об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України.   Єдиним символом Революції гідності був прапор України. Єдиним духовним помічником і вдохновителем– національний гімн.

Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів.

Серед Героїв „Небесної Сотні”, що віддали своє життя за майбутнє України, мешканці нашого району – Нечипоренко Анатолій Ілліч, житель Брусилова та Сидорчук Юрій Володимирович, житель села Вільшка.

Висловлюємо велику вдячність тим, хто у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти жителям Донецької та Луганської областей, які потерпають від свавілля терористів.

Слава Україні! Героям Слава!

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, дерево и на улице

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, дерево и на улице

На изображении может находиться: 1 человек, обувь, дерево и на улице

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, дерево, ребенок, обувь и на улице