7 листопада відбулись установчі збори представників інститутів громадянського суспільства для формування громадської ради при районній державній адміністрації. PDF Друк
Четвер, 07 листопада 2019, 15:28

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещенииСьогодні, 7 листопада, відбулись установчі збори представників інститутів громадянського суспільства для формування громадської ради при районній державній адміністрації.

На порядок денний засідання виносились наступні питання:

1. Звіт голови громадської ради про роботу ради за 2017-2019 роки.
  2. Виступ представника ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації.
  3. Обрання лічильної комісії (голови та секретаря), секретаря установчих зборів.
  4. Визначення граничної чисельності членів громадської ради. Проведення відкритого голосування за кандидатів до складу громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації.
  5. Оголошення результатів голосування.
  6. Обрання голови та заступника громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації.
  7. Інше (за необхідністю).

Голова громадської ради минулого скликання  Віктор Кузьменко прозвітував про роботу ради за 2017-2019 роки.

Представник ініціативної групи Наталія Табачна розповіла про роботу ініціативної групи з підготовки установчих зборів.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещенииКандидати у члени громадської ради визначили граничну чисельність членів громадської ради – 8 представників інститутів громадянського суспільства та провели відкрите голосування з обрання складу громадської ради при райдержадміністрації.

За результатами голосування до громадської ради 2019-2021 років увійшли:

1. Вареник Сергій Олександрович (Громадська організація «Ю-кей»).
  2. Гаєвський Микола Іванович  (Брусилівська районна організація ветеранів війни та праці).
  3. Дорощук Олександр Павлович (Брусилівська районна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу).
  4. Кузьменко Віктор Йосипович (Районна громадська організація «Союз Чорнобиль»).
  5. Кучеренко Віктор Володимирович (Брусилівська районна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)).
  6. Липко Валентина Никодимівна (Громадська організація Брусилівська районна рада жінок).
  7. Прохоренко Світлана Костянтинівна (Брусилівське районне споживче товариство).
  8. Тюрменко Ольга Олегівна (Громадська організація «Гендерно-асоціативне управління»).

Також, члени громадської ради обрали голову та заступника громадської ради.

Головою громадської ради обрали Кузьменка Віктора Йосиповича - заступника голови Брусилівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль», кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціально-реабілітаційних технологій ЖЕГІ ВНЗ «Україна».

Заступником голови громадської ради обрали Липко Валентину Никодимівну – почесну голову Брусилівської районної ради жінок.

Дякуємо членам громадської ради за активну позицію в житті району.