Урочистий коцерт приурочений Дню працівників соціальної сфери. PDF Друк
П'ятниця, 01 листопада 2019, 14:59

На изображении может находиться: 5 человекТрадиційно в першу неділю листопада, держава і суспільство вітають працівників, які стоять на захисті прав і свобод соціально незахищених верств населення, працівників соціальної сфери!

Соціальна сфера – особлива ланка діяльності нашої держави, своєрідний барометр соціального спокою і суспільної злагоди.

Напередодні професійного свята в селищі Брусилів відбувся урочистий концерт.

Працівників соціальної сфери вітали перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Ненюк, голова районної ради Ніна Рафальська, голова Брусилівської селищеної ради Володимир Габенець, голова Ставищенської сільської ради Олександр Замогильний.

Аматори народного мистецтва вітали музичними дарунками.

Шановні працівники соціальної сфери, ваша праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла, сприяє вирішенню соціальних проблем громадян. Ваші доброта і щедрість зігрівають людей похилого віку, інвалідів, дітей-сиріт, безробітних, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім'ї. Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної політики.

На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини, її прав, інтересів та потреб. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення. Саме завдяки вашій праці і самовіддачі нам є чим гордитися, адже праця соціального працівника завжди була і залишається однією з найблагородніших в світі!

Попри те, що ця професія увійшла в життя українського суспільства нещодавно, за своїм гуманістичним наповненням і високою місією вона стала в один ряд з такими поважними професіями як лікар, педагог, митець. Вона не обмежується якимось одним видом діяльності, а включає в себе широкий і багатогранний фаховий діапазон, працю тисяч людей - від соціального робітника до державного службовця. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їх діяльності - допомога людям, головна риса їх характеру - людяність, норма і потреба їхнього життя - милосердя.

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро бажаємо вам успіхів у вашій роботі на благо нашого народу, здоров‘я та благополуччя вам та вашим рідним і близьким! Нехай у вашому серці ніколи не згасає полум’я щирого ставлення до своїх співгромадян!

Невичерпної вам енергії та вагомих здобутків на благородній ниві.

На изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются

На изображении может находиться: 4 человека