Сьогодні, 28 жовтня, відзначається 75-а річниця визволення України від фашистських загарбників. PDF Друк
Понеділок, 28 жовтня 2019, 12:26

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, дерево, обувь, на улице и природаСьогодні, 28 жовтня, відзначається 75-а річниця визволення України від фашистських загарбників.

В Брусилові, біля обеліска Слави, зібрались керівники району та селища: перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Олександр Ненюк, голова Брусилівської районної ради Ніна Рафальська, Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, ветерани, їх родини, члени районної організації ветеранів війни і праці на чолі з головою Миколою Гаєвським, голова районної спілки ветеранів Афганістану Віктор Кучеренко.

Присутні поклали квіти до обеліска Слави, пам’ятника синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність України та до пам’ятника  воїна-афганця Тимошенка Віктора Григоровича.

Також, члени районної організації ветеранів війни та праці відвідали місця захоронення Героїв Радянського Союзу, які поховані в Брусилівському районі та Братську могилу в селищі Брусилів.

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, дерево, на улице и природа Навідали могилу Пореченкова Івана Никандровича (1921-21.11.1943), який похований в с.Нові Озеряни. Йому посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу за знищення шести танків противника при відбитті його контратак і проявлені при цьому героїзм та мужність.

У с.Морозівка поховані Гур'єв Григорій Іванович (1921 - 15.11.1943) та Попов Леонід Ілліч (1905 - 18.11.1943).

Гур’єв Г.І. удостоєний звання Героя Радянського Союзу за мужність і відвагу, проявлені при форсуванні Дніпра і Прип'яті.

Попову Л.І. посмертно присвоєне звання за мужність і відвагу, проявлені в боях на Лівобережній Україні.

Відвідали місце поховання Косарєва Андрія Васильовича (1913 - 15.11.1943) похований в с.Соловіївка. Присвоєно звання Героя Радянського Союзу за військову майстерність і мужність, проявлені в боях при форсуванні Дніпра.

На знак великої шани Героям, які віддали своє життя за мир і свободу до могил поклали квіти та вінки пам’яті.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, дерево, обувь, цветок, растение и на улице

На изображении может находиться: 2 человека, обувь, ребенок, дерево и на улице

На изображении может находиться: 1 человек, обувь и на улице

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, дерево, обувь, растение и на улице