Свято родових помість та екопоселень України в Пирогові. PDF Друк
Вівторок, 01 жовтня 2019, 11:19

На изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице28 вересня 2019 року в Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогові (м. Київ) відбулося  свято родових помість та екопоселень України.

В програмі свята проводилось ознайомлення з інформаційними стендами екопоселень, спілкування з їх мешканцями, фото, відео матеріали про життя в поселеннях та родових помістях, виставка-продаж товарів та продуктів вирощених мешканцями поселень та  майстер-класи з ремесел, що впроваджені в екопоселеннях, а саме: гончарство, петриківський розпис, різьблення, виготовлення колод, очеретяних матів, вишивання, валяння з вовни, ліплення та інше.

Свято проводилося на Співочому полі музею, під час якого відбувся концерт самодіяльних колективів екопоселень та професійних колективів.

На запрошення заслуженого майстра народної творчості України Решти Івана Вікторовича, в концерті прийняли участь два колективи з Брусилівського району, колектив «Чисті криниці» с. Озера та народний жіночий вокальний колектив «Молодички» Ставищенської сільської ради. Виступи учасників колективів та іх виконавська майстерність, надовго запам’ятаються глядачам, які прийшли на свято.

Учасники колективів мали можливість не тільки прийняти участь у фестивалі, а також ознайомитись з народною архітектурою кількох століть, яка представлена в Національному музеї народної архітектури та побуту України.

Відділ освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації дякує всім, хто долучився до організації поїздки.

На изображении может находиться: на улице и текст