Відбулося засідання районної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству PDF Друк
Вівторок, 01 жовтня 2019, 08:42

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении27 вересня 2019 року у районній державній адміністрації   проведено  засідання районної  координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству з представниками громадської організації «Жіночий  інформаційно-консультативний центр».

У засіданні взяли участь  члени координаційної ради та голова ГО ЖІКЦ Бабенко Ірина Германівна. Відкрив засідання  перший заступник голови  районної  державної адміністрації, голова координаційної ради Олександр  Ненюк.

На порядку денному заслухана доповідь Бабенко І.Г. «Про поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Житомирській області».

Проведена дискусія з членами районної координаційної ради навколо питань:

1. Наскільки дієвий створений  національний механізм взаємодії  суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми у Брусилівському районі.
  2. Що заважає суб’єктам здійснювати надання доступних послуг для населення, щоб були звернення ймовірно постраждалих осіб від торгівлі людьми чи постраждалих людей від шахрайських дій посередників з працевлаштування.
  3. Прийняття нормативно-правових актів  райдержадміністрацією для покращення доступу ОПТЛ та уразливих верств населення до послуг, які гарантує Закон України «Про протидію торгівлі людьми».
  4. Перспектива розвитку місцевої політики у сфері протидії торгівлі людьми при утворені в районі об’єднаної територіальної громади.
  5. Інші питання від учасників засідання.

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, стол и в помещенииПід час дискусії учасниками було визначено основні аспекти НМВ, які потребують доопрацювання, з метою його подальшої реалізації.

Підбив підсумки засідання з питань формування місцевої політики у сфері протидії торгівлі людьми Андрій Майструк, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, заступник голови координаціїної ради, який подякував всім учасникам за плідну роботу під час засідання, а також закликав до налагодження взаємодії та тісної співпраці суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми Національного механізму взаємодії.

На изображении может находиться: 6 человек, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, стол и в помещении