14 вересня 2019 року в центральному парку міста Коростень відбувся одинадцятий, самий смачний та креативний Міжнародний фестиваль дерунів! PDF Друк
Середа, 18 вересня 2019, 13:48

На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Олександр Замогильний, люди улыбаются, люди стоят, ребенок, стол и еда14 вересня 2019 року в центральному парку міста Коростень відбувся одинадцятий, самий смачний та креативний Міжнародний фестиваль дерунів!

Цей фестиваль проводився в центральному парку міста імені Островського.  На фестиваль  з’їжджаються кращі кухарі з різних регіонів України та ближнього зарубіжжя, щоб продемонструвати коростенцям та гостям міста приготовлення дерунів та інших страв з картоплі.  В рамках фестивалю завжди  проводяться конкурси, виставки, та святковий концерт за участю народних колективів.

Цього року за сприянням Ставищенської сільської ради та відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації в даному фестивалі вже втретє прийняв участь народний колектив с. Високе «Молодички». Учасники колективу на головній сцені фестивалю виконали два музичних твори.

Працівниками Ставищенської сільської ради було організовано приготування та частування гостей свята дерунами притаманних нашому регіону. Також учасниками свята стали ФГ «Агроленд» («Брусилівський хліб»)с. Високе та кафе «Пончики» с. Ставище, які представили свою власну продукцію. Наприкінці свята колектив "Молодички" був візначений подякою за участь в коцертній програмі фестивалю. А представники Ставищенської сільської ради визнані переможцями в номінації "майстри дерунярського мистецтва" та отримали диплом за I місце і цінний подарунок.

Хотілося б подякувати всім хто був причетний до організації даної поїздки та побажати народному колективу «Молодички» творчих злетів та всенародного визнання.

На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: 2 человека

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются