Школярі та студенти можуть допомогти звільнити планету від сміття, долучившись до Міжнародного дня чистих берегів PDF Друк
Середа, 11 вересня 2019, 14:18

Чи знаєте ви, що за нинішніх темпів засмічення річок, морів та океанів до 2050 року в них буде більше пластику, аніж риби? Щоб запобігти цьому, в треті вихідні вересня (цьогоріч – 21 вересня) мільйони волонтерів у всьому світі (понад 150 країн) долучаються до глобального прибирання.

Учнів та студентів запрошують також взяти участь в цій акції. В Україні челендж проходить під девізом «Я прибрав – твоя черга-2: змінимо майбутнє разом».

Умови участі – прості: зберіть друзів, приберіть біля себе береги річки чи моря, зареєструйтеся та викладіть фото «До» і «Після» прибирання в мережі Facebook з хештегом #Яприбрав_ТвояЧерга2

Перша тисяча учасників отримає в подарунок екосумки.

Акція проводиться з 16 до 30 вересня за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.