Виїзне засідання районної ради. Стадіон с.Ставище PDF Друк
П'ятниця, 06 вересня 2019, 15:15

На изображении может находиться: люди стоят, дерево, растение, небо, на улице и природаДепутати районної ради мали змогу побувати на оновленому стадіоні в с.Ставище та зоні навколо нього. Результат можна побачити на фото.

Також голова Ставищенської сільської ради Замогильний О.С. в розмові з депутатами повідомив, що в населених пунктах встановлюється відеоспостереження (10 точок відеонагляду вже встановлено, ще 12 планується встановити).

Олександр Степанович ще також розповів, що мріє про побудову відкритого спортивного залу для дітей та населення.

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, небо, трава, дерево, облако, ребенок, растение, на улице и природа

На изображении может находиться: облако, небо, дерево, трава, растение, на улице и природа

На изображении может находиться: облако, небо, дерево, трава, на улице и природа

На изображении может находиться: небо, дерево, растение, трава, на улице и природа