День знань PDF Друк
Вівторок, 03 вересня 2019, 16:02

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и ребенокДень знань-це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник-це завжди хвилююча подія, особливо для першокласників та їхніх батьків. Цьогоріч 7 першокласників Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів та 5 - Йосипівської ЗОШ І ступеня переступили поріг школи.

Для одинадцятикласників – навчальний рік вирішальний. Він прокладає межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні 14 учнів Ставищенської школи востаннє переживали зустріч з першим дзвоником. Через рік вони розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати.

Загалом свято першого дзвоника пройшло традиційно святковою лінійкою у Ставищенській школі. Зі словами привітання до присутніх звернулися: начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Ариштович, Ставищенський сільський голова Олександр Замогильний та депутат сільської ради Гриша Аветисян.

Йосипівська школа відійшла від традиційної святкової лінійки, свято пройшло під назвою «Пікнік науки». Учні, батьки та гості з подивом спостерігали за дослідами, які підготували вчителі, а саме: як утворюється «Вулкан», створили за допомогою яйця «Драконове око», дослідили «Щільність води», дізналися про Мертве море, спостерігали за водою, яка «малює» та «гуляє», вражаючими були «Фараонові змії», «Малюнки фарбою на поверхні води», «Мильні бульбашки».

Розпочався навчальний рік першими уроками, запропонованими Міністерством освіти і науки, які заклади освіти обирали самостійно: «Добро починається з тебе», «Поговоримо про дружбу», «Ми – жителі планети Земля. Ми - рівні», «Герої завжди поміж нас», «Людина серед людей», «Верховенство права: доровказ чи лише декларація? тощо».

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, ребенок, на улице и природа

На изображении может находиться: один или несколько человек, стол и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, на улице и природа

На изображении может находиться: 2 человека, люди едят, напиток и на улице