Дорогі діти, учні, вихованці! Шановні педагогічні працівники та батьки! PDF Друк
Понеділок, 02 вересня 2019, 08:24

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа. 1 вересня знову зібрало нас у рідному колі.

Прийміть вітання з Днем знань, з початком нового навчального року! Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів і, звичайно, закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.

Це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого. У цей день особливо теплими словами вітаю всіх, хто має безпосереднє відношення до сфери освіти Брусилівщини.

Хай цей навчальний рік принесе вчителям задоволення від наполегливості і допитливості учнів, а шкільне життя кожної родини стане цікавим і успішним.

Зичу міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, щастя всім учасникам освітнього процесу і процвітання рідній Україні! Успішного старту нового навчального року!

Перший заступник голови

Брусилівської райдержадміністрації                                                                      Олександр НЕНЮК