Шановні жителі району! PDF Друк
П'ятниця, 23 серпня 2019, 14:16

На изображении может находиться: небо, облако, природа и на ÑƒÐ»Ð¸Ñ†ÐµВід імені колективу Брусилівської районної державної адміністрації сердечно вітаю Вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Від усієї душі зичу Вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Перший заступник голови
Брусилівської райдержадміністрації                                                                                                  Олександр НЕНЮК

Останнє оновлення на Субота, 24 серпня 2019, 09:10