img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
«Запитай у лікаря» про психічне здоров’я – 15 серпня ефір МОЗ PDF Друк
Вівторок, 13 серпня 2019, 11:30

У четвер, 15 серпня, Міністерство охорони здоров’я України проводить трансляція на офіційній сторінці МОЗ України у Facebook. Другий ефір онлайн-спілкування пацієнтів та лікарів буде про психічне здоров’я.

 

МОЗ України продовжує інформувати пацієнтів про нагальні теми. У рамках формату «Запитай у лікаря» відбудеться спілкування з лікарем на тему психічного здоров’я.

 

«Запитай у лікаря» – формат онлайн-спілкування пацієнтів та лікарів на найбільш затребувані теми. На сторінці МОЗ України у Facebook відбуватимуться трансляції наживо, під час яких користувачі мережі зможуть отримати відповіді від досвідченого спеціаліста.

 

 

Тема другого ефіру – психічне здоров’я. Як побороти депресію? Як виникає залежність? Легалізація медичного канабісу? Відповіді на ці запитання ви почуєте в ефірі.

 

Відповіді надасть Сергій Шум – лікар-психіатр, директор Центру психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я.

 

Трансляція відбудеться 15 серпня 2019 року о 13:00 на офіційній сторінці МОЗ України у Facebook.

 

Пишіть свої запитання під публікаціями у Facebook та Twitter, а лікар відповість на них у прямому ефірі.

 

МОЗ України наголошує, що будь-які консультації щодо вашого стану здоров’я ви маєте отримувати насамперед у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким ви підписали декларацію. Саме на рівні сімейних лікарів у світі вирішуються до 80% питань щодо здоров’я. Формат “Запитай у лікаря” – це додаткова можливість дізнатися у фахівців відповідь на те чи інше питання, що не може замінити візит і повноцінну індивідуальну консультацію з вашим лікарем.