img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Актуальні можливості для ІГС PDF Друк
Вівторок, 13 серпня 2019, 11:27

Якщо ви у пошуках нових ідей та знань – перегляньте актуальну добірку можливостей для громадськості. Обирайте цікаві події для свого розвитку – вебінари, тренінги, гранти, або ж спробуйте свої сили у конкурсах.

Innovating Justice Challenge 2019Ресу

 

З третього червня триває набір на міжнародний конкурс інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2019. Українські проекти вже вчетверте матимуть змогу долучитися до програми, яка сприяє створенню та розвитку суспільно корисних проектів у сфері права, які полегшують життя громадян, виводять надання юридичних послуг на інший рівень та сприяють синергії між ІТ, громадським та державним сектором.

 

 

Відібрані 10 команд пройдуть регіональну інкубаційну програму, яка триватиме шість тижнів, на базі 1991 Open Data Incubator. Протягом навчання інноватори отримають знання з бізнес моделювання, фінансового планування, розробки комунікаційної та маркетингової стратегій. Окрім цього, з командами працюватимуть профільні ментори з бізнес спільноти, НГО та державного сектору.

 

Дедлайн – 15 серпня 2019 року.

 

Деталі – http://bit.ly/InnoJust4Media

Грантовий конкурс з розвитку підприємницьких компетенцій у програмі COSME

 

У рамках Програми ЄС COSME  Єврокомісія оголосила грантовий конкурс в сфері розвитку МСП під назвою «Підтримка імплементації Європейської Рамки Підприємницьких Компетенцій (EntreComp)». Бюджет: 500 000 євро на 1 проектну заявку.

 

Конкурс спрямований на впровадження EntreComp у реальні навчальні продукти, шляхом створення та розвитку партнерств на національному, регіональному та локальному рівнях; підтримки політики розвитку підприємництва; підтримки інноваційних навчальних рішень.

 

Дедлайн – 22 серпня 2019 року.

 

Загальна інформація про грантовий конкурс та форма для участі:  http://bit.ly/2NcejDm.

 

Умови грантового конкурсу: http://bit.ly/2WXud4k.

 

ГУРТ запрошує на тренінги «Розпочни свій бізнес»

 

Ресурсний центр ГУРТ запрошує усіх зацікавлених здобути унікальні знання і навички ефективного ведення підприємницької діяльності на дводенному тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці. Програма тренінгу включає такі теми: бізнес-план, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал.

 

Графік проведення тренінгів:

 

20-21 серпня, м. Київ. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму до 18:00 год 13 серпня.

21-22 серпня, м. Херсон. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму до 18:00 год 13 серпня.

28-29 серпня, м. Миколаїв. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму до 18:00 год 20 серпня.

30-31 серпня, м. Суми. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму до 18:00 год 20 серпня.

 

Відібрані учасники отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями.

 

Програма Media Manager Academy для керівників редакцій зі Східної Європи

 

Програма Media Manager Academy організована Media Development Foundation і Solidarity Fund PL та орієнтована на керівників комерційних медіа, які хочуть розвивати свій медіабізнес – досвідчених головних редакторів і CEO медіаорганізацій. Учасники програми протягом чотирьох місяців тестуватимуть і розвиватимуть нові моделі монетизації за підтримки досвідчених менторів. Вони зможуть представити ідеї своїх пілотних проектів та отримати до 14 000 доларів на їх реалізацію.

 

Три навчальних модулі відбудуться у Києві 6-8 вересня, 11-13 жовтня та 15-17 листопада. До них увійдуть тренінги з основ бізнесу, інновацій у медіа, способи трансформації та управління командами. Програма закінчиться пітчингом проектів.

 

Дедлайн – 15 серпня 2019 року.

 

Деталі: https://bit.ly/33amunM

Конкурс для молодих журналістів від Thomson Foundation

 

Oрганізація Thomson Foundation фінансує категорію «Молоді журналісти з країн, що розвиваються» в рамках конкурсу Лондонської Асоціації іноземної преси. Три фіналісти разом із іншими переможцями та видатними представниками світової журналістики поїдуть до Лондона на урочисту церемонію нагородження, яка відбудеться у листопаді.

 

Участь у цьому конкурсі можуть узяти журналісти віком до 30 років, які працюють у країнах, що розвиваються. Учасники повинні надати портфоліо, що включає три приклади опублікованих робіт (це можуть бути друковані, аудіо-, відео- та мультимедійні матеріали, видані або випущені в ефір після 16 серпня 2018 року).

 

Приймаються роботи будь-якою мовою, але матеріали не англійською повинні супроводжуватися субтитрами.

 

Дедлайн 16 серпня 2019 року.

 

Деталі: https://bit.ly/2udN00z

Тренінг «Справа про дискримінацію: як діяти прес-службі на благо іміджу суду та суспільства»

 

Громадські організації «Вектор прав людини» та Центр «Соціальна Дія» у партнерстві з Радою суддів України оголошують набір учасників і учасниць дводенного тренінгу «Справа про дискримінацію: як діяти прес-службі на благо іміджу суду та суспільства», який відбудеться в Києві 12-13 вересня.

 

Дедлайн 25 серпня 2019 року.

 

Для участі у тренінгу заповніть анкету за посиланням: forms.gle/Fhzm4VR4zUt7CqnR9 до 25 серпня. Кількість місць обмежена, відбір здійснюється на основі заповненої анкети.

 

Конкурс у рамках програми COSME з підтримки розвитку жіночого підприємництва

 

Конкурс у рамках програми COSME «Заохочення розвитку місцевих громадських структур навколо питання жіночого підприємництва –  Управління та використання платформи WEgate».

 

Конкурс спрямований на створення «Європейського співтовариства жіночого підприємництва з обміну досвідом» та залучення великої кількості зацікавлених сторін, які активно підтримують жінок-підприємців, шляхом організації зустрічей або заходів, організації «навчальних семінарів для рівних», комунікаційної діяльності, діяльності у сфері розвитку громад для жінок-підприємців на європейському рівні, заходів з управління проектами, необхідних для координації з EASME, управління та продовження діяльності електронної платформи WEgate, яка буде використовуватися як загальний онлайн-інструмент.

 

Дедлайн 05 вересня 2019 року.

 

Загальна інформація про грантовий конкурс та форма для участі: http://bit.ly/32RXm5a

 

Умови грантового конкурсу: http://bit.ly/2K3R0H0