На Брусилівщині відбувся мітинг приурочений Дню Скорботи вшанування пам'яті жертв війни в Україні PDF Друк
П'ятниця, 21 червня 2019, 14:35

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, дерево, на улице и природаЩороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, дерево, обувь, растение, ребенок, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди стоят, дерево, растение, толпа, на улице и природа