В районі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні PDF Друк
П'ятниця, 10 травня 2019, 10:22

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят, цветок и на улице9 травня вшанування героїв війни на Брусилівщині розпочалося зі святого місця під Осівцями, де поховано тисяча двісті шістдесят дев’ять радянських воїнів. Саме тоді, з рубежу, що пізніше одержав горду назву «Рубіж Мужності», почався переможний наступ радянських військ по звільненню усіх українських земель. Керівники району разом з ветеранами війни, керівниками Ставищанської сільської ради, молоддю поклали квіти, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, а вихованці Ставищенської ЗОШ читали вірші про героїзм бійців у роки війни.

Мітинг пам’яті продовжився в селищі біля обеліска Слави. До урочистої ходи,  що рухалася від площі Огієнка до обеліска приєднались працівники райдержадміністрації, Брусилівської селищної ради, керівники організацій та установ району, вчителі та учні Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ступеня №1. Колона святково майоріла державними прапорами та квітами.

Зі словами вітання звернувся Олександр Олександрович Ненюк до ветеранів та учасників зібрання!

Також звучали виступи колективу районного Будинку культури, вихованців ЗОШ №1. Вірші та пісні звучали так, що не залишали в спокої жодної присутньої душі, вони піднімали дух та спонукали ще більше любити свій дім, свою родину та всю Україну. Кожна заспівана пісня переносила думки і почуття всіх присутніх в ті, не так далекі, 45-ті роки.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, небо и на улицеСлова вітання також прозвучали від голови районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Віктора Володимировича Кучеренка та секретаря Брусилівської селищної ради Волошенко Алли Анатоліївни.

Далі всі рушили урочистою ходою до Братської могили, де святкову колону зустрічали вчителі та учні Брусилівської гімназії.

Зі словами подяки за виборену перемогу, звернулись до ветеранів голова районної ради Ніна Анатоліївна Рафальська, голова районної організації ветеранів війни та праці Микола Іванович Гаєвський та вихованці гімназії ім. Г.О.Готовчиця.

Весна теплим сонячним променем, ласкавим вітром та піднесеним духом молодого покоління і громадськості передала посивілим ветеранам відчуття перемоги 1945 року, дарувала всім святковий настрій та незабутній дух Перемоги.

А школярі вітали ветеранів, дякуючи  їм за мир, даруючи квіти, обіймаючи та потискуючи їм руки.

На завершення мітингу священнослужитель УПЦ КП Романина Олег провів панахиду за загиблими Героями у роки війни.

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, небо, обувь, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, небо, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 1 человек, на улице

На данном изображении может находиться: 1 человек, ребенок, небо, на улице и природа