img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Брусилівщина отримала спецавтомобіль для перевезення осіб з інвалідністю та автомобіль «Renault Duster» для лікаря Водотиївської амбулаторії PDF Друк
Четвер, 28 березня 2019, 09:29

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, автомобиль и на улице«Renault Duster»


 

Авто «Renault Duster» закупили у рамках програми Президента України «Сільська медицина», яка передбачає підвищення якості послуг у сільських медичних закладах.

 

 

Новими автомобілями лікарі користуватимуться вже від сьогодні. Ці авто – не швидкі допомоги, вони необхідні сільським лікарям, щоб приїхати на прийом до пацієнта у віддалених селах, особливо, якщо людина за станом здоров’я не може прийти на обстеження в амбулаторію.


 

 

Службові авто допоможуть скоротити відстань між пацієнтом та лікарем у сільській місцевості.

 

 

Вартість автотранспорту після тендерних процедур склала 10 млн 538 тис. грн, або 479 тис. грн за одну автівку.

 

 

Також у рамках програми на Житомирщині ведеться будівництво 21 амбулаторії (серед них у с.Водотиї Брусилівського району) нового типу із житлом для лікарів.


 

 

Спецавтомобіль для перевезення осіб з інвалідністю

 


 

На данном изображении может находиться: 2 человека, на улицеТакож відтепер  Брусилівщина має спеціальний транспорт для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

 

 

За словами директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрія Прокопця, на Житомирщині 3 громади отримали такі автомобілі – Баранівська, Брусилівська та Любарська, які прийняли рішення про створення служби перевезнь та затвердили її фінансування на 2019 рік.

 


 

Автомобілі укомплектовані пасажирським підйомником, що керується дистанційним пультом. Для зручності підйомник має перехідний місток. Основні технічні параметри відповідають Директивам Безпеки ЄС.

 

 

Як зазначив Міністр соціальної політики Андрій Рева, це є продовженням програми стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю (соціальне таксі), що була запроваджена у минулому 2018 році.  Вона  вкрай важлива для усунення бар’єрів в життєдіяльності осіб з інвалідністю, у реалізації їх прав та транспортної доступності, особливо людей на візках.

 

 

 

Основний критерій вибору громад – прийняте рішення органу місцевого самоврядування про створення служби перевезень. Для запуску цієї програми необхідне звернення зі заявою та відповідними документами, які подаються щороку до 1 квітня, і кошти на її утримання, що виділятимуться з  місцевого бюджету.

 


 

З цією метою ще в минулому році Урядом було затверджено відповідний Порядок використання коштів, передбачених і в  Державному бюджеті на придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

 

 

Цим документом визначені умови, гарантувавши виконання яких, органи місцевого самоврядування можуть розраховувати на забезпечення спеціально обладнаними автомобілями за кошти державного бюджету.

 


 

Основними пунктами цих умов є:

 

 

  • – проживання не менше  25-ти  осіб з інвалідністю і  дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, та не мають в особистому користуванні та в користуванні їх законних представників автомобілів на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;


  • – функціонування служби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату або наявність рішення про утворення її в поточному році;


  • – наявність документів, що підтверджують затвердження видатків на поточний рік для фінансування служби з перевезення.

 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

 

На данном изображении может находиться: 2 человека, на улице

 

На данном изображении может находиться: 1 человек, на улице

 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

 

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят, дерево, обувь, велосипед и на улице

 

На данном изображении может находиться: 2 человека, на улице

 

На данном изображении может находиться: 1 человек, на улице

 

На данном изображении может находиться: 1 человек, небо и на улице

 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево и на улице

 

На данном изображении может находиться: автомобиль и на улице

 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, автомобиль и на улице