ПЕРЕДАЧА ПОПЕРЕДНІХ СПИСКІВ ВИБОРЦІВ ТА ЗАПРОШЕНЬ ВИБОРЦЯМ НА ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ РАЙОНУ PDF Друк
П'ятниця, 15 березня 2019, 15:58

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении15 березня 2019 року в районній державній адміністрації відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної держадміністрації здійснена передача попередніх списків виборців та іменних запрошень виборцям дя голосування на виборах Президента України 31 березня 2019 року виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць району згідно встановленого порядку.

Списки виборців наступного дня після отримання (з 16 березня) повинні бути надані для загального ознайомлення у приміщеннях дільничних виборчих дільниць.

До попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці включено громадян України, яким виповнилося або на день виборів виповниться вісімнадцять років і які мають право голосу та виборча адреса яких згідно з відомостями Державного реєстру виборців відноситься до цієї виборчої дільниці.

Дільничні виборчі комісії протягом 2-3 діб повинні надіслати або доставити в інший спосіб всім виборцям іменні запрошення на вибори Президента України.

Якщо Ви не отримали іменне запрошення до 19 березня, то Вам обов’язково необхідно звернутися до дільничної виборчої комісії звичайних виборчих дільниць або безпосередньо до відділу ведення Реєстру виборців та обов’язково вияснити причину.

Останній день звернень щодо перевірки включення до списку виборців, усунення неточностей та помилок в попередніх списках виборців – 25 березня 2019 року. Не залишайте таке звернення на останній день.

Про адреси виборчих дільниць Брусилівського району  та їх місцерозташування можна дізнатися за посиланнями в мережі інтернет:

https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&pid100=18&pf3001=168&prejim=2, http://brusyliv-rda.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1601,

або завітавши до відділу ведення Реєстру виборців

З метою забезпечення жителям району можливості перевірки власних персональних даних у Державному реєстрі виборців, написання заяви на тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси відділ ведення Реєстру виборців в ході виборчого процесу проводить прийом громадян:

- в робочі дні (понеділок — четвер) — з 8.45 до 18 години (обідня перерва з 13 до 14 години),

- в робочі дні (п’ятниця) — з 8.45 до 16 години 45 хвилин (обідня перерва з 13 до 14 години),

- у вихідні дні (починаючи з 2 березня) до 31 березня включно  —  з 9 до 13 години.

Відділ працює за адресою: смт Брусилів, вулиця Небесної Сотні, 2, районна державна адміністрація, кабінет № 01.

Телефони для довідок: (04162) 31-8-23, 31-1-78.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, офис и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении