9 березня минуло 205 років з дня народження Тараса Григоровича Шевченко. PDF Друк
Понеділок, 11 березня 2019, 15:48

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???µ???µ????, ???°?????µ?????µ ?? ???° ???»?????µВ селищі Брусилів відбувсь мітинг щодо вшанування Тараса Шевченка.

9 березня минуло 205 років з дня народження Тараса Григоровича Шевченко. Син кріпака, змалку сирота, талановитий юнак, що не мав змоги розвинути свій талант художника, став Світочем українського народу.

Для більшості українців Тарас Шевченко є не лише літературним та мистецьким символом, а й уособленням всієї України. Поезії Тараса Шевченка переклали більш, як ста мовами світу. Його зображення друкують на державних грошових купюрах, поштових марках, на його честь встановлюють пам’ятники і численні меморіальні таблички, випускають ювілейні монети та засновують премії.

Мабуть, не знайдеться в Україні жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. І до сьогодні, через стільки десятиліть, його твори хвилюють та тривожать душі.

На заході школярі читали вірші Шевченка, а учасники мітингу мали нагоду згадати про непростий життєвий шлях поета.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ??????????, ???µ???µ???? ?? ???° ???»?????µ

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 6 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ??????????, ???µ???µ????, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???µ???µ????, ???±??????, ???°?????µ?????µ ?? ???° ???»?????µ

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???µ???µ????, ???°?????µ?????µ, ???µ?±?µ?????? ?? ???° ???»?????µ