Жителі громади вирішують, які проекти потрібно втілювати на місцях, – Ігор Гундич у Брусилівській ОТГ PDF Друк
Четвер, 21 лютого 2019, 16:37

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 3 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????У Брусилівській громаді жителі затвердили перспективні проекти на 2019-2021 роки, які саме на їхнє переконання варто втілювати у життя першочергово. Це і ремонт доріг, і реконструкція шкіл, і створення ЦНАПу, і будівництво амбулаторії та спортмайданчику.

Перспективний план на 3 роки затвердили сьогодні, 21 лютого, під час виїзного засідання Ради регіонального розвитку, який провів голова ОДА Ігор Гундич.

Керівник області наголосив, що децентралізація, яку започаткував Президент, вже показала результати у кожній громаді Житомирщини.

«Два роки назад шляхом палких дискусій ви приймали рішення про об'єднання громади. Я переконаний, що ви прийняли мудре та зважене рішення, коли  об'єдналися в Брусилівську громаду. Адже та реформа децентралізації, яку розпочав Президент Петро Порошенко, дає сьогодні реальні плоди. Кому, як не вам, жителям громади, видніше, що потрібно робити на місцях – будувати садочки, утеплювати школи, відновлювати інші соціальні заклади. Децентралізації дала нам фінансові можливості для цього. Основне завдання – вкладати кошти в об'єкти, які відповідають вимогам часу. Це і є тими «символами» змін, які з'являються на території області та всіх громад. Тому обговорюємо, голосуємо та затверджуємо їх у березні на обласній Раді регіонального розвитку. Ваша громада фінансово спроможна і вірю, що ті проекти, які сьогодні разом заплануємо, ми зможемо втілити за 3 роки».– сказав голова ОДА Ігор Гундич.

Після голосування жителі затвердили перелік проектів, які будуть реалізовувати у найближчі 3 роки у Брусилівській ОТГ:

• ремонт доріг: Осівці 5 км, Привороття, Вільшка, капітальний  ремонт Соловіївка, Дивин, ремонт дороги по вулиці Цегельна, вулиці Євгена Червонюка смт Брусилів
  • будівництво амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом у с. Водотиї
  • спортивний майданчик із штучним покриттям у смт Брусилів
  • створення Центру надання адмінпослуг
  • ремонт вуличного освітлення
  • реконструкція мереж водопостачання
  • Центр дитячої творчості
  • реконструкція шкіл

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 15 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ?????????? ?? ?? ???????µ???µ??????

Останнє оновлення на Понеділок, 04 березня 2019, 09:20