СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ PDF Друк
Четвер, 21 лютого 2019, 09:09

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ?? ?? ?? ???????µ???µ??????20 лютого 2019 року відбулася ХХХ сесія районної ради 7 скликання.

На пленарному засіданні були присутні 17 депутатів.На розгляд депутатів виносилися питання узгоджені Президією районної ради.Змістовним та обгоунтованим був "Звіт голови Брусилівської райдержадміністрації"  який  озвучений Ненюк О.О -заступником голови Брусилівської РДА.

Звітувалася перед депутатами і голова районної ради  Рафальська Н.А. В своєму виступі дала детальний аналіз роботи ради та зокрема і голови ради.Депутати одноголосно прийняли схвальне рішення ,про затвердження річного фінансового звіту.Особливої уваги заслуговує охорона життєдіяльності громадян та громадського порядку в нашому районі.

Про стан справ інформували  Гордієнко С.В-заступник начальника Коростишівської прокуратури та начальник слідчого відділу нашого Брусилівського відділку поліції Ятель Є.В. У депутатів було багато запитань до інформуючих.

Змістовним та глибоким був  даний аналіз демографічної ситуації на Брусилівщині, начальником районного відділу РАГС Смиковською Г.М.Цікавий виступ ,його буде опубліковано на сайті районної ради.Інформаційний характер мали виступи начальника Брусилівськго РЕМ Тюрменка О.М та начальника відділу реєстру виборців Брусилівської РДА Тюрменко А.М.

Павлюк Л.В проінформувала депутатів , про релігійну ситуацію в Брусилівському районі. До обговорення долучився Блаженнійший настоятель Української православної церкви  о.Олег Романина.

Після плідної  трьохгодинної роботи,сесія завершила свою роботу.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 5 ???µ?»?????µ??, ?? ???????µ???µ??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ??????????, ???????» ?? ?? ???????µ???µ??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ???????» ?? ?? ???????µ???µ??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ?? ???????µ???µ??????