На Брусилівщині вшанували Героїв Небесної Сотні PDF Друк
Середа, 20 лютого 2019, 17:15

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 6 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ??????????, ???µ???µ????, ?????°?????±?° ?? ???° ???»?????µВ Україні встановлено особливий пам’ятний день – "День Героїв Небесної Сотні", який відзначається щорічно 20-го лютого.

Біля пам’ятного знаку «Синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність, цілісність України» зібралися керівники району та селища, громадські організації, представники релігійних конфесій, небайдужі жителі району, патріоти України.

Присутні пом’янули загиблих на Майдані хвилиною мовчання, згадали про події, які відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років, поклали квіти до пам’ятного знаку.

Представники релігійних організацій спільно провели панахиду, за Україну, за мир, за Героїв Небесної Сотні.

Перший заступник голови райдержадміністрації О.О.Ненюк, голова районної ради Н.А.Рафальська, Брусилівський селищний голова В.В.Габенець та голова громадської організації «Євромайдан» М.Д.Козар звернулись до учасників зібрання з промовами.

Учні Брусилівської гімназії імені Г.О. Готовчиця заспівали пісню «Небесна Сотня».

Серед Героїв Небесної Сотні, що віддали своє життя за майбутнє України є і мешканці нашого району – Нечипоренко Анатолій Ілліч, житель Брусилова та Сидорчук Юрій Володимирович, житель села Вільшка.

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???µ???µ????, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???µ???µ???? ?? ???° ???»?????µ

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ???µ???µ????, ???µ?±??, ???±??????, ?±?°?????µ???±???»?????°?? ???»?????°?????° ?? ???° ???»?????µ