Відбудеться публічний звіт першого заступника голови Брусилівської районної державної адміністрації PDF Друк
Понеділок, 04 лютого 2019, 09:54

20 лютого  2019 року о 10.00 за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, в залі засідань, відбудеться публічний звіт першого заступника голови Брусилівської районної державної адміністрації Ненюка Олександра Олександровича про діяльність районної державної адміністрації у 2018 році.

Регламент заходу:

– 11:00  –  публічний звіт.
1:00 – 11:30  – запитання та відповіді.

Запрошуємо на захід представників громадської  ради, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації та всіх зацікавлених осіб.

Відповідальний структурний підрозділ: відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації.

Контактна особа: начальник відділу організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації Мамчур Лілія Валентинівна  (тел.3-12-96,е -mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).