До уваги осіб з інвалідністю та ветеранів війни, які знаходяться на обліку на отримання санаторно-курортного лікування PDF Друк
Вівторок, 29 січня 2019, 11:10

Управління  праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації  нагадує особам з інвалідністю та ветеранам війни, які  знаходяться на обліку  на отримання санаторно-курортного лікування, про необхідність поновлення медичної довідки закладу охорони здоров’я за формою № 070/о.

Після  закінчення  строку  дії  зазначеної  медичної довідки,  але  не  рідше   ніж  один  раз  на  три  роки,  подається  нова  медична довідка. У разі неподання  такої  довідки  особа,  яка  понад  три  роки  перебуває на обліку  для  забезпечення  санаторно- курортною  путівкою, знімається  з  обліку.

Для більш детальної інформації просимо  звертатись до управління за адресою: смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 9 (каб. № 108) або за телефоном 30800.