Відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації PDF Друк
Вівторок, 20 листопада 2018, 17:31

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении20 листопада члени громадської ради, керівники району та селища, запрошені зібрались на засідання громадської ради для розгляду важливих питань, які хвилюють громадськість.

На порядку денному стояв ряд питань:

1. Про стан забезпечення дошкільними навчальними закладами населених пунктів району.

2. Про надання психологічної допомоги учасникам АТО.

3. Про розгляд пропозиції щодо висування Петра Олександровича Андрійчука (художнього керівника і диригента ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка») на здобуття Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка 2019 року в номінації «Мистецтво».

Питання забезпечення дошкільними навчальними закладами постало у зв’язку з малою кількістю місць для дітей та не охоплення всіх дітей необхідним дошкільним навчанням.

Заступник Брусилівського селищного голови Віктор Шкуратівський повідомив, що ведеться робота щодо відкриття в селищі ще одного дитячого садочка на 100 дітей. Також, говорилось про відкриття нових груп, за необхідності, в садочках населених пунктів району.

Вже не вперше піднімається питання психологічної допомоги учасникам АТО на засіданнях громадської ради.

Учасники бойових дій просили про введення посади психолога-реабілітолога, який міг би проводити прийом учасників АТО та надавати їм необхідну допомогу. Очікуємо розміщення оголошення в ЗМІ щодо місця та часу прийому учасників АТО психологом відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Напередодні засідання до райдержадміністрації надійшов лист від письменника і громадського діяча Святненка В.Г. про розгляд на засіданні громадської ради пропозиції щодо висування Петра Олександровича Андрійчука (художнього керівника і диригента ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка») на здобуття Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка 2019 року в номінації «Мистецтво».

Одним із тих, хто стояв біля витоків «Дарничанки» був наш земляк з Брусилівщини, заслужений артист України Валентин Тарасович Швиденко. А вже пізніше він передав колектив в руки ще одного українця П.О.Андрійчука, який в непрості умови зміг зберегти цей самобутній ансамбль.

Григорій Іванович Святненко зазначив, що ансамбль зберігся завдяки кропіткій роботі Швиденка та Андрійчука та сповістив, що «Дарничанка» знайомить з українською піснею по всьому світу.

Члени громадської ради одноголосно підтримали пропозицію щодо висування Петра Олександровича Андрійчука на здобуття Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка 2019 року.

Останнє оновлення на Середа, 21 листопада 2018, 16:23