Вручили обладнання PDF Друк
Вівторок, 20 листопада 2018, 16:04

14 листопада голова ОДА Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма передали школам обладнання: комплекти, які складаються із принтера, комп’ютера та ламінатора.

Ламінатор, принтер, ноутбук - це одна зі складових підходу «навчатися граючись», коли вчитель за допомогою цікавих роздрукованих і заламінованих карток із сучасними завданнями проводить уроки у вигляді гри. Це ще один крок у реалізації ініціативи Президента України Петра Порошенко Нова Українська Школа.

В свою чергу перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Ненюк та голова районної ради Ніна Рафальська вручили обладнання для перших класів Йосипівської та Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

Учні разом із вчителями вже почали ефективно використовувати ці комплекти для навчання за стандартами Нової української школи.

Останнє оновлення на Середа, 21 листопада 2018, 09:36