img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Ігор Гундич відвідав родину, яка скористалася програмою «Власний дім» і платить за житло 1,2 тис грн в місяць PDF Друк
Четвер, 27 вересня 2018, 14:44

1,2 тис. грн у місяць платить за власний будинок родина на Житомирщині.

Сім’я із села Велика Волиця Любарського району скористалася відновленою головою ОДА Ігорем Гундичем програмою пільгового кредитування та придбала житло під 3% річних.


Вчора, 26 вересня, керівник області Ігор Гундич особисто навідав родину, аби переконатися, чи працює програма і чи задоволені нею господарі.

«Ми активізували програму «Власний дім» – і вона тепер користується попитом, а значить, потрібна людям. Переконався особисто у цьому. Ми даємо можливість реконструювати, придбати або ж побудувати власне житло під дуже вигідний кредит – 0-3% річних. Це дуже гарна можливість для будь-якої сім’ї, у першу чергу для молодої сім’ї, яка готова жити в селі, працювати і розвивати село», – сказав Ігор Гундич.


Господиня, сім’я якої скористалася програмою, Світлана Маляр розповідає, що дізналася про таку можливість від знайомих, які придбали будинок у пільговий кредит.

«Ми вирішили, що і нам варто спробувати. Адже одружені вже 17 років і нам теж хотілося своє житло. Дуже швидко усе вдалося – в березні тільки подумали, а в квітні нам уже погодили кредит. Буквально за 2 місяці нам виділили кошти і ми придбали будинок. Люди користуються цим кредитом і я закликаю користуватися», – розповідає Світлана Маляр.


Жінка працює в місцевій школі вчителькою математики, тому й житло шукали в селі. «На міську квартиру ми не заробимо. Та й у мене тут робота і чоловік працює в аграрній компанії. Тому вирішили купувати будинок у селі. Тим більше, коли нам погодили кредит під 3%. Якби ми мали трьох дітей, нам би взагалі дали безвідсотковий кредит», – жартує пані Світлана.


Родина Малярів платить щокварталу 3,6 тис грн, у тому числі відсотки за кредитом, за власний просторий будинок. Кредит взяли на 15 років, проте такий термін родину не лякає, адже сума пропорційно в місяць – лише 1,2 тис грн.

 

Надалі господарі планують утеплювати житло та слідкувати за іншими програмами, які діють на Житомирщині.


Нагадаємо, програма "Власний дім" надає можливість пільгового кредитування (0-3%) терміном до 30 років.


Кредит надається у розмірах:

  • до 300 тисяч гривень кредиту для будівництва житла у селі;
  • до 200 тисяч гривень кредиту для придбання житла;
  • до 150 тисяч гривень на ремонт чи реконструкцію житла.

 

Щоб отримати кредит, потрібно подати заявку та необхідні документи до «Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» за адресою: майдан Корольова, 12, каб. 510, 512. Довідкова інформація за телефоном: (0412) 42-16-06.