img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
1340 грн в місяць за власне житло замість орендованого – історія родини з Ружина PDF Друк
Вівторок, 25 вересня 2018, 09:45

На Житомирщині для людей, які проживають у сільській місцевості, своє власне житло стає реальністю.


Програма «Власний дім», яку відновив і активізував голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, набирає обертів, адже ті, хто нею вже скористався, радять друзям та знайомим.

Так і родині з Ружина знайома Оксана Тищук, яка купила будинок за пільговий кредит, порадила скористатися програмою. Тепер Тетяна та Олександр Бурлаки разом з двома дітьми мають свій будинок і платять за власне житло, а не орендоване.

 


«Програмою ми скористалися у 2017 році, а у лютому 2018-го вже переїхали у свій будинок. Раніше орендували житло, а тепер платимо за власний будинок. Взяли 200 тисяч гривень на 20 років. Виходить 4 тисячі за квартал, в середньому 1340 грн на місяць. Програмою дуже задоволені», – розповідає Тетяна Бурлака.


Родина з двома дітками тепер має свій будинок, де дві кімнати, вітальня, кухня і коридор.

У 2018 році програмою підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» скористалися 25 родин Житомирщини.


Ще 9 родин подали заявки на пільгове кредитування, які розгляне комісія найближчим часом.

 


За програмою, кредит можна взяти для будівництва, придбання чи реконструкції житла на пільгових умовах – під 3% річних терміном від 20 до 30 років. Для цього потрібно проживати і працювати у сільській місцевості.


Розмір кредиту:

  • до 300 тисяч гривень – для спорудження нового житлового будинку,
  • до 200 тисяч гривень – для придбання житла,
  • до 150 тисяч гривень – для реконструкції (ремонту) житлового будинку або добудови житлового об’єкта незавершеного будівництва,
  • до 50 тисяч гривень – для спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій.

 

Щоб отримати кредит, потрібно подати заявку та необхідні документи до «Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» за адресою: майдан імені С.П. Корольова, 12, каб. 510, 512. Довідкова інформація за телефоном: (0412) 42-16-06.