Бюджетна дотація за приріст поголів’я корів PDF Друк
П'ятниця, 21 вересня 2018, 14:03

Картинки по запросу корова з телямНа виконання Порядку надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються сільськогосподарським підприємствам, як спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів молочного, м’ясного та комбінованого напрямів продуктивності затвердженого рішенням обласної ради від 07.03.2018 № 939 (далі Порядок) повідомляємо, що кошти з обласного бюджету спрямовуються у розмірі 2000 гривень за кожну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо станом на 1 число місяця, що настає за звітним кварталом та 1 грудня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 1 січня поточного року.

Спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів власного відтворення надається підприємствам які на 1 січня поточного року утримували:

-         сільськогосподарські підприємства - не менше, як ЗО корів;

-         фермерські господарства - не менше, як 10 корів.

Підприємства для отримання спеціальної бюджетної дотації за приріст поголів’я корів щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, і до 10 грудня поточного року надають комісії документи згідно пункту 7 Порядку.