Шановні рятівники ! PDF Друк
Понеділок, 17 вересня 2018, 09:04

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Утверджуючи добро і милосердя, Ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання.

Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний,  що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю вам здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах !

Перший заступник голови

райдержадміністрації                         Олександр Ненюк