Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України PDF Друк
Четвер, 23 серпня 2018, 11:41

В селищі Брусилів відбулося святкування Дня Державного Прапора України. Біля стін райдержадміністрації зібралися керівники району та селища, громадські організації, представники кращих підприємств, кращі працівники району, учасники антитерористичної операції, жителі селища.

Відбулось урочисте піднятя Державний Прапора України.

Також напередодні найважливішого національного свята – відбулося і відкриття районної Дошки Пошани. Керівники району урочисто вручили свідоцтва кращим підприємствам та працівникам району, трудівникам з великої літери.

Ви, шановні, трудитесь в різних колективах та всіх вас об’єднує тверда віра в життя, натхнення та благородство, ви докладаєте чимало зусиль для гідного життя брусилівчан. Тож нехай ваші благородні справи завжди слугують розвитку демократії в нашому суспільстві, утвердженню та процвітанню держави.

Нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу.

Нехай Державний Прапор України  буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

У цей святковий день зичимо усім вам миру, мудрості, патріотизму і взаємної шани.

На данном изображении может находиться: 11 человек, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, небо, обувь, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: 2 человека, дерево, стол, толпа и на улице